Korzyści i prowizje

Opłaty i prowizje

Dodając Obiekt do eventy.pl nie ponosisz żadnych opłat za publikację, Ani w momencie dodaniu Obiektu ani później, Obecność Twojego Obiektu jest zawsze bezpłatna.

Po udostępnieniu obiektu w eventy.pl pobierana jest prowizja za wstępną rezerwację usług pozyskaną przez naszą stronę, która następnie zostanie potwierdzona przez Organizatora wydarzenia. Wysokość prowizji sprecyzowana jest w umowie o współpracy.

Co zyskasz w ramach prowizji?

Dotrzesz z ofertą cenową w optymalnym czasie

Potencjalny klient otrzyma wstępną wycenę usług dokładnie w momencie kiedy poszukuje miejsca na organizację wydarzenia. Szybkość z jaką Organizator zapozna się z cenami usług ma wpływ na podjęcie decyzji o wyborze miejsca wydarzenia. 

Oszczędzisz 80% czasu przy tworzeniu ofert

Dzięki automatyzacji procesu tworzenia oferty cenowej, zyskujesz cenny czas, który zwykle poświęcasz na tworzenie ofert. Teraz, ten czas możesz przeznaczyć dla klientów, którzy poznali już wstępny koszt organizacji eventu w Twoim Obiekcie. Dotychczas, 8 na 10 stworzonych ofert nie przynosi wymiernych korzyści biznesowych. Wynika to za faktu, że Organizator sprawdza ceny z kilku Obiektów eventowych zanim podejmie decyzję. 

Zyskasz lepszą widoczność w internecie

Eventy.pl to nowy kanał sprzedaży usług Twojego Obiektu. Dzięki dodatkowej promocji w internecie dotrzesz do nowych klientów.

Bezpłatne wsparcie

Nasz zespół jest dyspozycji Twojej oraz Twoich klientów - Organizatorów eventów i konferencji.

Wróć