Korzyści

Zleć wyszukanie obiektu

 

Jako pierwsi na polskim rynku, świadczymy profesjonalne usługi venue finding. Sprawnie porównujemy oferty tysięcy obiektów, by wybrać tę, która najbardziej odpowiada potrzebom organizatora.

Wystarczy, że podasz nam, jakiego miejsca szukasz, a my w ciągu maksymalnie 72h dostarczymy oferty obiektów spełniających wszystkie kryteria i dostępnych we wskazanym terminie. Jeśli żaden z nich nie okaże się tym, którego szukasz, przedstawimy kolejne propozycje. Negocjujemy ceny i warunki współpracy z obiektem.

Usługa jest w pełni darmowa, więc oszczędzasz podwójnie - otrzymujesz korzystne cenowo oferty obiektów nie ponosząc żadnych kosztów związanych z poszukiwaniem odpowiedniego obiektu. Zyskujesz także na czasie, jakie zwykle potrzebujesz na porównanie ofert. Od nas otrzymujesz kosztowy raport porównawczy, w którym dla każdego z obiektów porównujemy te same elementy kosztowe. Dzięki nam zyskujesz dostęp do ofert ponad 3500 obiektów, jakie posiadamy w bazie jao wydawcy serwisu konferencje.pl. Znamy obiekty rozsiane po całym kraju, a w naszej bazie wciąż pojawiają się nowe, interesujące miejsca.

Dlaczego warto?

 

Oszczędzasz pięniądze

Nasz raport otrzymujesz bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Wspieramy Cię w negocjacji cen i warunków z obiektami.

Oszczędzasz czas

Analizujesz oferty tylko tych obiektów, które spełniają kryteria i sa dostępne we wskazanym terminie 

Jak to działa?

 

Zgłaszasz, jakiego miejsca szukasz

Podajesz podstawowe znane Ci kryteria.

Do max 72h otrzymujesz kosztowy raport porównawczy

Do 72 godzin dostarczamy oferty cenowe obiektów spełniających kryteria, dokonując jednoczesnie rezerwacji wstępnych. Jeżeli jeden z proponowanych obiektów nie okaże się tym, którego szukasz - przedstawimy Ci kolejne interesujące miejsca.

Negocjujemy i doprecyzowujemy szczegóły


Negocjujemy ceny i warunki z obiektem. Odwiedzamy z Tobą wybrane miejsce (jezeli jest taka potrzeba).

Podpisujesz umowę z wybranym obiektem

Wpieramy Cię do momentu podpisania umowy między stronami (obiekt - organizator). Płacisz tylko obiektowi.

 

Kontakt

tel.: + 48 608 921 282

e-mail: oferta@eventy.pl

Wróć